w

Multi vs Oliwka Brazil. Co się stało po filmie Multiego? Reakcja raperki nie pozostawia wątpliwości

Oliwka Brazil, jedna z raperek, wypowiedziała się na swoim Instagramie, co sądzi o Multim. Youtuber skomentował story, nie pozostawiając na raperce suchej nitki.


W wielkim skrócie Oliwka Brazil odpowiedziała na jedno z pytań z Instagrama. Wypowiedziała się negatywnie o Multim, choć wcześniej mocno go chwaliła. Ma prawdopodobnie związek z ostatnimi opiniami Multiego na temat twórczości Oliwki Brazil.

Multi na swoim streamie mocno odpowiedział, kompletnie wyjaśniając raperkę. Wszyscy spodziewali się jakiejś konkretnej reakcji i można powiedzieć, że faktycznie się ona pojawiła.

Co działo się później?

Oliwka Brazil usunęła swoje story. Jakby tego było mało, kompletnie zablokowała możliwość wysyłania do niej prywatnych wiadomości. Oprócz tego wyłączone zostały także komentarze – czyli pełny pakiet.

Multi jest w Internecie od lat, doskonale wie, czego się spodziewać i jak reagować na tego typu zaczepki. Youtuber w swojej karierze przeszedł bardzo wyboistą drogę, którą sam sobie wytyczał. Dzisiaj jego liczby tylko rosną, co jest sporym osiągnięciem, patrząc na ogólny staż w sieci.