w

Pokimane nie jest już najpopularniejszą streamerką. Przegoniła ją youtuberka streamująca na Youtube

2020 rok był dla streamów niesamowicie owocny. Twitch praktycznie co chwilę pobijał swoje rekordy. Ale to nie na tej platformie transmistuje najpopularniejsza streamerka na świecie.


Praktycznie wszyscy uważają, że to Twitch króluje we wszystkich aspektach, które mają cokolwiek wspólnego z kwestią streamowania. Tymczasem okazuje się, że w 2020 roku Pokimane straciła miano najchętniej oglądanej streamerki na świecie.

Jak pokazuje najnowszy raport Stream Hatchet, Poki została wyprzedzona przez streamerkę, która swoje transmisje prowadzi na Youtube.

TOP 5 streamerek na świecie

Pokimane nadal pozostaje TOP 1, jeżeli chodzi o Twitcha. Na Youtube to Valkyrae nosi miano tej największej. To zasługa głównie Among Us, które było niesamowicie popularne na YT.

Czy w Polsce cokolwiek to zmienia? Raczej nie. Polacy coraz częściej jednak oglądają Poki czy ogólnie OfflineTV, do którego należy razem z kilkoma innymi popularnymi streamerami. Wiele osób kojarzy też Jinnitty. Ich kanały czasem pokazują się w sekcji po lewej stronie serwisu TTV, gdzie widać, jakie kanały oglądają osoby śledzące największe polskie kanały.