w ,

Streamerka jeżdżąca na rowerze zbanowana za zbyt wyzywający stream

Fot. tasyamikhailova

Jedna ze streamerek, która transmitowała swoją jazdę na rowerze, została zbanowana.


Streamerki robią się coraz bardziej kreatywne, jeżeli chodzi o sposoby na pokazywanie własnego ciała i przyciąganie widowni. Oczywiście duża część jest kompletnie normalna, bowiem nie wzbudza żadnych kontrowersji podczas swoich transmisji.

Natomiast jak wiadomo, najgłośniej jest o tych, które są banowane za swoje przewinienia. Dobrym przykładem jest tutaj tasyamikhailova, która wpadła na pomysł jazdy na rowerze ze specyficznym widokiem.

Za co ten ban?

Chodziło konkretnie o widok od tyłu, który nie służył kompletnie niczemu innemu, jak tylko pokazaniu pupy. Różne stroje, różne pozy poskutkowały zawieszeniem kanału. Nie wiadomo, na jak długo zablokowano streamerkę.

Można się jednak domyślać, że jest to coś w okolicach 24 godzin lub 3 dni. Nie jest to wielkie przewinienie, a raczej nakreślenie przez TTV pewnej granicy, której tasyamikhailova nie może przekraczać.

Ostatnio pojawia się coraz więcej banów za podobne przewinienia. Streamy z basenu przeżywają swoją drugą młodość, a streamerki coraz bardziej kombinują, jak obejść regulamin Twitcha i jednak przemycić trochę ciała do swoich transmisji.