w

Pokimane ogłasza datę powrotu na Twitch po przerwie spowodowanej “wypaleniem”

Pokimane już niebawem powroci na Twitch. Streamerka miała przerwę spowodowaną “wypaleniem”.


Niewiele ponad miesiąc temu informowaliśmy o Pokimane, która zapowiedziała dłuższą przerwę od streamowania i udzielania się w Internecie. Dziś wiemy już, że 24-latka powróci na Twitcha jeszcze w tym tygodniu, a konkretniej pod jego koniec. Jej zwykły harmonogram ma rozpocząć się od nowa bez żadnych zmian.

Czy Pokimane jest już gotowa na stream? Kiedy dokładnie będzie miał miejsce?

Oficjalny stream “powrotowy” ma się odbyć w ten piątek o godzinie 21:00. Czy ma to jakieś znaczenie? Można się spodziewać, że kategoria “rozmowy” nagle będzie miała o kilkaset tysięcy osób więcej, niż normalnie.

Przez cały, miesięczny okres przerwy Pokimane nie była zupełnie nieobecna, bowiem raz zdarzyło się streamerce zorganizować transmisję-niespodziankę.

Nie chcę o tym zbyt wiele mówić, ale wydaje mi się, że to„ życiowe przeciążenie” i jak dotąd jest lepiej. Gdybyś zapytał mnie, czy mogę wrócić do streamowania, powiedziałbym po prostu, że „już prawie jestem” – powiedziała Pokimane.

Poki zrobiła sobie przerwę w dość gorącej atmosferze po tym, jak przeprosiła za swoje zachowanie, a zgłaszanie filmów i być może rozpoczynanie kłótni. Nikt tak naprawdę nie udowodnił jej jednak, że faktycznie zrobiła coś złego.

Zatem prawdopodobnie już niebawem wszystko powróci do normy i Pokimane ponownie będzie regularnie gościć widzów na swoich transmisjach.