w

Pokimane zapowiedziała długą przerwę w streamowaniu na Twitch i udzielaniu się w internecie

Ostatnie wydarzenia dla Pokimane były na tyle dotkliwe, że streamerka zdecydowała się na dłuższą przerwę.


Pokimane była ostatnio mocno krytykowana za zdejmowaniu z Youtube filmów, na których znajdowały się jakiekolwiek krytyczne słowa w jej kierunku. Finalnie o streamerce swój materiał nagrał też Leafy.

Po jego materiale pokazało się mnóstwo informacji na temat chłopaka Pokimane, jej zdrowia psychicznego, jej dziwnych zasad na serwerze Discord i banach za choćby wspomnienie nicku “Leafy”.

Pokimane robi sobie wolne

Streamerka po kilkudziesięciu godzinach od filmu, który ma już 1.4mln odsłon ogłosiła swoją dłuższą przerwę. Ta ma zająć przynajmniej miesiąc. W tym czasie Poki nie będzie streamować, nie będzie się też udzielać w mediach społecznościowych.

W komentarzach można znaleźć tyle samo słów wsparcia, jak i negatywnych oskarżeń o łatwą pracę, brak zmartwień etc. Widać na pewno, że sytuacja pomiędzy fanami, a typowymi hejterami jest naprawdę napięta.

Co dalej? Pokimane wielokrotnie wspominała, że w sumie nie musi już streamować i robi to głównie dlatego, że sprawia jej to przyjemność. Dzisiaj informuje, że czuje się wypalona głównie przez lockdown i musi trochę odpocząć.