w

Pokimane straciła widzów po tym, jak ci dowiedzieli się, że streamerka Twitch ma chłopaka?

Od kilku dni na Twitterze pojawiał się popularny tag, związany z jedną ze streamerek Twitch.


Pokimane, najpopularniejsza streamerka na Twitch od kilku dni boryka się ze sporą falą ostrej krytyki po tym, jak Youtuber “LeafyIsHere” nagrał o niej dość mocny film.

W materiale dowiadujemy się, że streamerka zdejmuje wszystkie filmy, które w jakikolwiek sposób mogą jej zaszkodzić. Leafy śmieje się też z “donejtorów” Pokimane wspominając, że ta ma chłopaka.

pokimaneboyfriend na Twitterze

Po tym filmie na Twitterze powstał tag “pokimaneboyfriend”, który miał wyśmiewać wszystkich oglądających i donejtujących Poki. Streamerka niezbyt się tym przejęła i odpowiedziała jedynie zdjęciem jej samej stojącej obok papierowego Baracka Obamy.

Wiele mówiło się, że Pokimane straci teraz swoją popularność po tym, jak wiele osób dowiedziało się, że ma chłopaka. Film “LeafyIsHere” osiągnął w końcu ponad 1.7 miliona odsłon. Jak to się przełożyło na oglądalność streamerki?

Średnia widzów w ostatnich 7 dniach wzrosła o 14%. W ostatnich trzech dniach o 2.5%. Można więc spokojnie powiedzieć, że mimo ogromnej fali krytyki i hejtu Poki kompletnie tego nie odczuła pod względem ilości osób na jej transmisjach.