w

Polak napadnięty podczas prowadzenia streama. Ktoś zabrał mu telefon z włączonym live

Mr. Polska, którego ludzie mogą kojarzyć ze „Złotych tarasów” prowadził streama. W pewnym momencie podbiegł do niego mężczyzna i zabrał mu telefon.


Możliwe, że jest to jakaś dziwna akcja promocyjna, bo naturalnie tego typu rzeczy szybko stają się viralami. Szczególnie że chodzi tutaj o Mr. Polska, który musi dbać o to, by było o nim głośno w okolicach jego płyty.

Tak czy inaczej, podczas prowadzenia transmisji, ktoś faktycznie podbiegł do niego, chwycił za telefon i chwilę z nim uciekał. Co było dalej? Stream prawdopodobnie został przerwany, trudno znaleźć na ten temat więcej informacji.

Przerwana transmisja live

Takie akcje za granicą zawsze wywołują ogromne poruszenie, w Polsce raczej nie, a przynajmniej nie w przypadku osób, które nie są jakieś niesamowicie znane ze streamowania. Gdyby przytrafiłoby się to komuś na Twitchu, wówczas pewnie od razu wszyscy by o tym wiedzieli:

Video

Klip: https://www.youtube.com/@donarmanii

Czy jest to akcja promocyjna, ustawiona sytuacja, czy też nie – tego nie wiadomo. Wiadomo, że ogólnie telefon został w jakiś sposób odzyskany.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka