w

Policja w domu IShowSpeed, znanego youtubera. “To przestępstwo, za które grozi ci więzienie”

IShowSpeed zawitał w swoim domu policję, która zaczęła uświadamiać go o rzekomym przestępstwie, którego dokonał.


IShowSpeed to popularny youtuber, który na swoim koncie na YouTube zebrał już ponad 18 mln subskrybujących. O youtuberze co chwilę jest w mediach głośno, głównie za sprawą jego kolejnych wybryków lub nietypowych rzeczy, które robi – np. odpalanie fajerwerków we własnym domu.

Speed na swoich filmikach i transmisjach robi niekiedy naprawdę dziwne rzeczy. Tym razem się przekonał, że niektóre akcje nie są warte liczb, bo można sobie mocno nagrabić prawnie. Do youtubera została bowiem wezwana policja.

Policja w domu IShowSpeed

Najciekawsze jest to, że Speed pod wpływem czatu sam wykręcił numer do służb ratunkowych, na co oczywiście te zareagowały. Do domu youtubera podczas transmisji 2 dni temu dostała się policja, która zaczęła uświadamiać go, że to, co robi, jest bezpodstawne i jest przestępstwem.

Na pytanie policji, dlaczego youtuber wybrał ten numer, powiedział, że nie wiedział, że 112 jest numerem dla służb ratunkowych i zrobił to dla zabawy, bo ktoś na czacie go o to poprosił. W USA po wybraniu 112 telefon bowiem automatycznie przekierowuje na 911.

Video

Twitter: https://twitter.com/iShowSpeedHQ/status/1683229156996182016

Posłuchaj mnie, byłbym bardzo ostrożny, dzwoniąc na trzycyfrowe numery, pod które każą ci dzwonić twoi znajomi. Istnieje coś takiego jak zakłócanie pracy służb publicznych. Rozumiesz? – wyjaśnił policjant.

Możesz sobie to sprawdzić, jeśli chcesz. To jest przestępstwo czwartego stopnia, za które grozi więzienie. Ma to sens? Rozumiesz to? To nie są żarty.

Widać, że policjanci zdenerwowali się sytuacją, jednak w tym przypadku postanowili jedynie pouczyć youtubera, aby następnym razem był bardziej ostrożny na to, co robi i o co proszą go jego widzowie. Zawsze mogło być gorzej, a Speed zostać zabrany na komendę w celu wyjaśnień itp.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka