w

Popularny zagraniczny youtuber prawie podpalił dom zabawkowym Pikachu

IShowSpeed po raz kolejny pokazuje, że jego pomysły są naprawdę wyjątkowe… i jednocześnie niebezpieczne.


IShowSpeed to ostatnio mocno popularny amerykański youtuber i streamer, liczący aktualnie aż 18 mln subów na YouTube i po kilka milionów na pobocznych kanałach. O youtuberze co chwilę robi się głośno, głównie za sprawą jego dość mocnych pomysłów czy wpadek, jak np. w przypadku Robloxa, na którego wydał ostatnio 175 tysięcy dolarów – KLIK.

Ostatnio też pisaliśmy o jego przepięknej reakcji na spotkanie z Christiano Ronaldo, na które czekał dobre kilka lat – KLIK. Teraz IShowSpeed znowu wymyślił coś na tyle mocnego, że prawie nie podpalił własnego domu.

IShowSpeed i fajerwerki z Pikachu

IShowSpeed już miał kiedyś przygody z fajerwerkami. Dokładnie rok temu, 4 lipca 2022 roku, postanowił poświętować Dzień Niepodległości w USA i podpalił w swoim mieszkaniu fajerwerki w kształcie Pikachu.

Jak widać, youtuber żadnych konsekwencji z tej sytuacji nie wyciągnął, bo w tym roku zrobił zupełnie to samo, a filmik wstawił na jednym z pobocznych kanałów (warto sobie ściszyć przed włączeniem).

Video

Twitter: https://twitter.com/Dexerto/status/1675967638177038337

Filmik na kanale IShowSpeed trwa zaledwie kilka minut, a na końcu możemy zobaczyć, jak youtuber leży. Nie wiadomo, czy stało mu się coś poważnego, ale patrząc na to, że wciąż jest aktywny i dodaje filmiki, to wszystko jest z nim w porządku.

Za rok możemy spodziewać się, że IShowSpeed ponownie wyciągnie fajerwerki Pikachu z tej samej okazji. To już pewnie jakiegoś rodzaju tradycja u youtubera.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka