w

Policja zatrzymała modelkę, która dodała zdjęcia z OF. Zapomniała o jednej rzeczy

Reklama

Turecka modelka zamieściła zdjęcia ze swojego OF pomimo tego, że w Turcji stał się on nielegalny.


Mimo że OF z roku na rok i z miesiąca na miesiąc staje się już coraz mniej kontrowersyjny, to w wielu krajach wciąż nie został powszechnie zaakceptowany. I to niekoniecznie przez ludzi, a sam rząd.

Tak właśnie stało się w Turcji, gdzie w czerwcu 2023 roku OF stał się platformą zakazaną. Mimo to jedna z tureckich modelek wciąż publikowała swoje materiały. Mocno się zdziwiła, gdy do jej drzwi zapukała policja.

Zatrzymana za materiały z OF

Reklama

O sytuacji przekonała się na własnej skórze 25-letnia „modelka”, Gizem Bagdacicek. Dziewczyna miała publikować na innych platformach swoje materiały pochodzące z OF. To dlatego turecka policja się nią zainteresowała i zatrzymała na przesłuchanie.

Jak podają inne media, dziewczyna tłumaczyła policji, że wcale nie publikowała swoich materiałów z OF na innych stronach. Jak sama stwierdziła, musiał to być jeden z jej obserwujących, których miała 160. Od czasu zbanowania OF w Turcji podobno miała już nie publikować tam żadnych rzeczy. 

Najprawdopodobniej konto, które publikowało materiały z OF modelki, rzeczywiście nie należy do niej. Mimo to ponoć dziewczynę czekać będzie teraz batalia sądowa. W sumie to byłaby jedna z pierwszych, o ile nie pierwsza taka sytuacja na świecie, przez którą ktoś faktycznie jest ścigany przez policję.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka