w

Polka z OF odpowiada na krytykę jej pracy: „ludzie w Polsce mentalnie żyją w 1550 roku”

Polka, która jest jedną z najlepiej zarabiających osób na OF, odpowiedziała w kwestii jej pracy.


OF budzi w naszym kraju bardzo duże, często skrajne emocje. W Polsce jest niewiele osób, które zarabiają z OF naprawdę duże pieniądze i rzadko się zdarza, że ludzie mogą poznać tę drugą perspektywę.

Mini Loona jest w TOP 0.03% najlepiej zarabiających osób na OF, o czym wiele osób dowiedziało się dopiero niedawno. Jednocześnie jest to jedna z dziewczyn, które faktycznie mają coś do powiedzenia odnośnie tematu, którym się zajmują.

Polka z OF odpowiada

Po wpisie odnośnie „pracy trudniejszej, niż normalna” pojawiła się odpowiedź. Mini Loona wspomina, że jej praca to oczywiście gorący temat, a czyjeś pieniądze zawsze generują masę głupawych komentarzy.

Szczególnie pieniądze pracowniczek sek*ualnych w Polsce, gdzie większość ludzi żyje mentalnie w 1550 roku.

Przy okazji Polka zaznacza, że nie użyła stwierdzenia pracy trudniejszej, niż normalna. Fakt faktem, wspomniała tylko, że jest trudniejsza od przeciętnej, gdzie pracuje się od 9 do 17. Ten wpis, do którego się to odnosi:

Ogólnie największym problemem życia w Polsce są ponoć ludzie:

Temat Mini Loony zawędrował przez Boopa w różne miejsca, również WP pokusiło się o napisanie na ten temat, co potem zostało podane dalej na Twitterze.

O temacie wypowiedziało się kilku influ:

Temat ten na pewno będzie jeszcze jakiś czas na topie, choć naturalnie z czasem wygaśnie. Na pewno jest to ciekawe, że jest w Polsce ktoś, komu na OF udało się osiągnąć tak ogromny sukces.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka