w

Polka z pomarańczowej platformy na Fame MMA? Już pokazuje treningi

Reklama

Wygląda na to, że rap to jedno, ale drugie to bardzo możliwe wejścia do świata freaków.


Wiadomo, że Fame MMA jest obecnie absolutnym TOP, jeżeli chodzi o freaki i to o tej federacji myśli się od razu, gdy tylko mowa jest o potencjalnej walce. Tutaj jednak tak naprawdę nie wiadomo, czy dziewczyna będzie walczyć w Fame, Clout czy Prime.

Ale praktycznie nikt nie wstawia filmów z treningów, by tylko powiedzieć światu, że trenuje. Zazwyczaj chodzi tutaj o przygotowania do walki, ewentualnie próby wejścia do tego świata.

Transfer z pomarańczowej platformy

Reklama

„Bogini Gypsy Queen” odeszła z pomarańczowej platformy i poszła w muzykę. To niekoniecznie wyszło, przynajmniej pod względem wyświetleń. Chociaż te 84 tysiące wyświetleń to nie taki znowu beznadziejny wynik. W każdym razie „raperka” na swoim Instagramie pokazuje pierwsze efekty swoich treningów:

Video

Czy kogoś dziwi fakt, że kolejna osoba idzie w tym kierunku? Zdecydowanie nie. Dzisiaj Fame nie kojarzy się już z jakimiś niezwykłymi pato. To bardzo duża federacja, która lubi wyszukiwać nietypowe osoby, mogące dotrzeć do kompletnie nowych osób.

Z innymi federacjami jest jeszcze różnie. Prime nadal ma jakieś dziwne przygody z płatnościami, a Clout… no cóż, u nich to jeszcze sporo potrwa, zanim ludzie im w pełni zaufają.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka