w

Youtuber pobił rekord w liczbie zjedzonych kawałków pizzy w restauracji Gordona Ramseya

Znany zagraniczny youtuber postanowił odwiedzić jedną z restauracji Gordona Ramseya, aby pobić rekord w liczbie zjedzonych kawałków pizzy.


BeardMeatsFood to zagraniczny youtuber, który na swoim koncie zebrał 3,2 miliona subskrybujących. Jak można zauważyć po nazwie kanału, jego filmy skupiają się głównie na odwiedzaniu różnych restauracji i próbowaniu nowych dań i challenge’ów.

Filmy youtubera zbierają od kilku do kilkunastu milionów wyświetleń i cieszą się dużą popularnością. Ostatnio postanowił odwiedzić restaurację Gordona Ramseya, światowej klasy kucharza i krytyka kulinarnego, aby pobić rekord.

Poprzedni rekord to 38 kawałków pizzy

Początkowo youtuber myślał, że rekord tej restauracji to zaledwie 18 kawałków pizzy, by za chwilę dowiedzieć się, że prawdziwy rekord wynosi 38 kawałków. To jednak nie było dużym wyzwaniem dla niego.

Ostatecznie youtuberowi udało się zjeść… aż 48 kawałków pizzy. Oznacza to, że przebił rekord aż o 10 sztuk. A wszystko to w jednej ze Street Kitchen Gordona Ramseya.

https://www.youtube.com/watch?v=k1-el0W7ZR4&t=881s

W nagrodę youtuber otrzymał od menadżera restauracji specjalną bluzę z jej logiem, a jego nazwisko zawidniało na ścianie lokalu jako rekord całej restauracji. Z pewnością następna osoba, która będzie chciała to przebić, będzie miała nie lada wyzwanie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka