w

Polska aktorka filmów dla dorosłych zachęcała Polaków do wygranej. “Boxdel dzwoni z kontraktem”

Jedna z polskich aktorek, która występuje tak samo na jednej z platform z żółtym logo, jak i na kamerkach, miała dość ciekawy sposób na zachęcenie polskich piłkarzy.


Wydawałoby się, że kamerki i Internet to dwie różne sprawy, ale ta aktorka doskonale wie, kim jest Boxdel, a nawet o co chodzi w aferze z Nitrem. Trochę to zaskakujące, ale jak widać, te światy niekiedy się ze sobą łączą.

Aktorka kilka dni temu, w ramach meczu Polska vs Meksyk, zachęciła polskich piłkarzy do wygranej. Pomimo tego, że ci zremisowali, kobieta i tak spełniła swoją obietnicę.

Nietypowy sposób zachęcenia do wygranej

W Polsce rynek ten cały czas rośnie i nic dziwnego, że przykładowo Wardęga o nim tyle swego czasu mówił. W każdym razie jeden z użytkowników Twittera wskazał, że Polska to smutny kraj:

Polska – jak wiadomo – zremisowała, natomiast aktorka postanowiła i tak opublikować obiecane zdjęcie. Oczywiście wersja bez cenzury – KLIK, a tutaj zasłonięte:

Samo zdjęcie zostało wychwycone przez boomerskie media, efektem czego było zdobycie popularności:

Normalnie by pewnie nikt tego ze środowiska nie zauważył, gdyby nie komentarz Szalonego Reportera. Trudno powiedzieć, skąd on się tam wziął:

Oczywiście dodatkowy wzrost obserwacji to zasługa SE, natomiast rozchodzi się to również po Discordach – głównie dlatego, że dziewczyna ogarnia mniej więcej Internet. A przynajmniej na to wskazują jej wpisy.

Teraz zapewne rozejdzie się to jeszcze bardziej, bo z Boopa dowiedzą się o tym pozostałe redakcje. To byłoby dość zabawne, gdyby z tego faktycznie zrodziła się jakaś walka.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka