w

Tak ostro Nitro jeszcze o Boxdelu nie mówił. Włodarz Fame MMA nazywa go śmieciem

Bardzo mocna spina pojawiła się pomiędzy Boxdelem a Nitrem.


Wszystko to zaczęło się od panelu jednego z bukmacherów, gdzie pojawiło się nawiązanie do Nitra. Youtuber się o tym dowiedział i bardzo mocno skomentował to podczas swojego streama. Panowie wymienili także „wiadomości” na Twitterze.

Na pewno tak mocnej spiny dawno nie było, przynajmniej pomiędzy tak zasięgowymi osobami. A przypomnijmy, że gdzieś tam w powietrzu wisiała ewentualna walka Nitra z Sylwestrem.

Nitro vs Boxdel

Temat Nitra pojawił się na jednym z paneli. Okazało się, że na Move Zwykły Kibic (jeden z youtuberów) w pewnym sensie pocisnął Nitra, na co youtuber oczywiście od razu, jeszcze podczas wydarzenia, odpowiedział. Boxdel pociągnął ten temat i zapytał youtubera, czy ten wygrałby z Nitrem i się zaczęło.

Video

Klip: Coach Życia 

Nitro się o tym dowiedział, na co bardzo ostro zareagował. W sumie chyba nigdy nie wypowiadał się w ten sposób o Boxdelu. Youtuber zarzuca włodarzowi Fame, że cały czas porusza jego temat i ciągle promuje kolejne gale jego twarzą. Oczywiście pojawiają się w tej wypowiedzi również o wiele mocniejsze słowa.

Video

Klip: Coach Życia 

Dyskusja przeniosła się na Twittera, gdzie Boxdel nazwał Nitra śmieciem.

Na co Nitro odpowiedział:

Widać, że atmosfera tam jest naprawdę napięta. Trochę to wygląda tak, jakby ktoś szukał sztucznego konfliktu, by ewentualnie mieć walkę. Natomiast Nitro uderza bezpośrednio w Boxdela, na co ten reaguje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka