w

Polska streamerka kandydowała do Rady Miasta. Zdobyła 9 głosów

Reklama

Klaudia Croft, jedna z polskich streamerek Twitch kandydowała do Rady Miasta. Coś jednak nie poszło.


Tutaj można mówić o poruszeniu w społeczności powiązanej z Wodzisławiem. Klaudia Croft to dla większości osób z internetu po prostu jedna ze streamerek Twitch. Dla regionalnych mediów to natomiast kandydatka do Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Tamtejsze media wzięły sprawę na serio i pokazały wybrane wypowiedzi Croft:

Video

Wywołało to oburzenie, choć tak szerze mówiąc, to streamerki codziennie mówią gorsze rzeczy. W każdym razie można tutaj mówić o lekkim skandalu obyczajowym. Zasłonięta twarz, jakaś mowa o pikantnych filmikach, blurowanie w ogóle wycinka transmisji, no jest wysoko.

Streamerka ustosunkowała się do tego w swoich mediach społecznościowych, natomiast najwyraźniej nie było zbyt wiele osób, które na nią zagłosowały.

Klaudia Croft zdobywa 9 głosów

Reklama

Streamerka odpowiedziała na wszystkie zarzuty, jakie padły w jej stronę, ale tak szerze mówiąc, to niewiele to dało. Część odpowiedzi, a raczej jej wstęp. Pełna wersja na profilu Klaudii.

Postać Klaudii wywołuje skrajne emocje, natomiast finał tej całej akcji jest taki, że streamerka zdobyła łącznie 9. głosów.

A to skomentował chociażby Zony:

A sama Klaudia podziękowała streamerowi:

Sytuacja specyficzna, rozgrywająca się w starych mediach, które i tak mogły wyciągać tutaj o wiele więcej. Ale jak widać, już samo wspomnienie o zalewaniu formy wystarczyło.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka