w

Polski streamer Twitch wysyłał swoje zdjęcia, prosząc dziewczyny o to samo

Jeden z polskich streamerów, o których wspominaliśmy jakiś czas temu, okazał się większym ziółkiem, niż mogłoby się wydawać.


Okazuje się, że „gazowanie ludzi” było jedynie małym wstępem do całego absurdalnego zachowania polskiego streamera Twitch. Dodajmy na ten moment zbanowanego streamera. Według tego, co ustalił Konopski, streamer Kawiaq miał między innymi oszukiwać ludzi przy sprzedaży iPhone’ów.

Niesamowite jest to, że streamer w sumie nie pomyślał, by chociaż usunąć swoje wiadomości z Discorda skoro wie, że jest na celowniku. A tak, ludzie dowiedzieli się, że:

  • Zostawia 5 kotów z dwoma miskami wody na kilka dni.

  • Wstawia nagrania z jeżdżenia 140 km/h w terenie zabudowanym, potencjalnie nie posiadając wtedy uprawnień. Potencjalnie, bo tak naprawdę nie jest to jasne. Kilka miesięcy po nagraniu narzekał na naukę jazdy.
  • Miał ponoć kupić samochód, posługując się cudzymi danymi.
https://youtu.be/QH40fnXh_C4

Tyle by było z wielkiego Chada

Konopski pokazał, że kanały commentary nie umarły, a zmieniły się w kanały typowo newsowe, wbijając jednocześnie szpilkę Gimperowi czy Revo. Obalił też obraz streamera, który przedstawiał się jako Chad. Okazuje się, że miał pisać do dziewczyn, prosząc je o zdjęcia.

https://youtu.be/QH40fnXh_C4

Chcesz niżej zobaczyć – xD

https://youtu.be/QH40fnXh_C4

A jak nie wysłała:

https://youtu.be/QH40fnXh_C4

Zdjęcia to jedno, ale głosówki to drugie. Grożenie innym to inna liga.

Video

Film: https://youtu.be/QH40fnXh_C4

Na Twitchu jest czy też było wiele osób, które przedstawiały po prostu złe zachowania. Ale tutaj to kompletnie inna skala, inna liga. Jeżeli informacje o kupowaniu samochodu, posługując się cudzym dowodem, grożenie etc. są prawdą, to nigdy Kawiaq nie zostanie zaakceptowany na TTV czy Kicku.

Informacje o streamerze w swoim filmie zawarł szerzej Konopski. Ciekawe, że znalazł się tam także pstryczek w stronę Gimpera czy Revo.

https://youtu.be/QH40fnXh_C4

Ciekawy czas dla kanałów commentary. Konop po prostu pokazał, że jest w stanie coś zmienić, przynajmniej na ten moment. Istnieje bowiem mała szansa, że mimo wszystko to zboostuje Kawiaqa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka