w

Polski youtuber Marcin Banot usłyszał wyrok. Został skazany za wspinaczkę

Po kilku wyjazdach do Francji i przepalonych kilkunastu tysiącach złotych Marcin Banot został skazany.


Marcin Banot to bardzo popularny i lubiany polski youtuber, który kojarzony jest głównie ze swoich wspinaczek. Jedną z nich było wejście na Montparnasse. Francuzi podeszli do tego bardzo poważnie, przez co polski youtuber musiał kilkukrotnie stawiać się w Paryżu.

W sumie na tę jedną sprawę BNT wydał około 11 tysięcy złotych (kilka wyjazdów, by załatwiać sprawy urzędowe i finalnie rozprawę). Dzisiaj wiadomo, że youtuber usłyszał wyrok. Przez kilka lat będzie musiał być naprawdę grzeczny.

BNT skazany

Sam wyrok to 6 miesięcy pozbawienia wolności. O tyle dobrze, że w zawieszeniu. Na ten moment youtuber nie pójdzie więc do więzienia. 6 miesięcy w zawieszeniu na 5 lat. Jeżeli więc BNT zrobi złamie prawo w ciągu 5 lat, oczywiście na terenie Francji, to prawdopodobnie pójdzie do więzienia na 6 miesięcy.

Video

Film: https://youtu.be/RuysSCmNSLU

Oprócz tego Marcin Banot miał też zapłacić te 500 euro kary, ale udało się wywalczyć, by nie musiał płacić. Ostatecznie udało mu się więc uciec przez większymi konsekwencjami. Na pewno jest lżejszy o stres i około 11 tysięcy złotych (nie licząc oryginalnego wyjazdu) plus koszta sądowe w wysokości 100 euro.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka