w

Popularna polska streamerka wróciła wybierając kamerki zamiast Twitch

Reklama

Jedna z popularnych polskich streamerek, która na Youtube zgromadziła ponad 120 tysięcy subskrypcji, wróciła.


W Polsce jest coraz więcej streamerek, które decydują się pojawiać na Twitchu. Niektóre przychodzą, inne odchodzą. Po 4 miesiącach do aktywnych transmisji powróciła jedna z dziewczyn, która może być kojarzona nie tylko z Twitchem.

I to właśnie tamto miejsce wybrała jako to, do którego chce powrócić. Bunny Marthy, która ma na Youtube ponad 120 tysięcy subskrypcji i którą obserwuje ponad 11 tysięcy ludzi na TTV, wróciła. Na transmisji pojawiło się ponad 5 tysięcy osób.

5 tysięcy osób na powrocie

Reklama

Tak szczerze mówiąc, to te wyniki osiągane na innej platformie, wiadomo jakiej, dają możliwość zostania najpopularniejszą stremerką. Oczywiście to kompletnie inna kategoria transmisji, ale tak czysto liczbowo.

Bunny Marthy jest do znalezienia w wielu miejscach, w tym na Youtube czy pomarańczowej platformie. Ostatni stream na Twitchu miał miejsce jeszcze w 2021 roku. Z kolei ostatni film na Youtube to 2022 rok.

Czy to powrót na stałe i co z Twitchem? Możliwe, że i na TTV streamerka się pojawi. Na razie wybrała inną platformę, co wydaje się akurat zrozumiałe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka