w

Popularna polska youtuberka żali się, że nie może wstawiać zdjęć z tą częścią ciała. Te komentarze nazywa głupotą

Julia Kostera to jedna z popularnych youtuberek, która dość mocno wypowiedziała się na temat wstawiania zdjęć z widoczną pewną częścią ciała.


W sieci jest wiele różnego rodzaju memów, które nie wszyscy rozumieją. W tym wypadku Julia Kostera, popularna youtuberka, dość mocno zareagowała na to, co ludzie pisali pod jej zdjęciem. Kostera ma w tym momencie ponad 900 tysięcy subskrypcji i zdecydowanie jest jedną z popularniejszych osób.

Na swoim Twitterze dość mocno żaliła się, że za chwilę będzie trzeba zasłaniać wszystko, by „nie prowokować samców alfa”. I nie, wcale nie chodzi o górną część ciała. Wręcz odwrotnie.

„Zjedliście mnie”

Kostera po wstawieniu zdjęcia napisała na swoim Twitterze:

Ludzie zaczęli masowo pisać, że zdanie „ale, że za darmo” jest od dłuższego czasu memem. Oczywiście część kobiet się zgadzała, inne kompletnie nie. Efekt tego taki, że po wielkiej, dość dziwnej dyskusji na temat kobiecych stóp, youtuberka usunęła ten wpis, dodając jedynie wpis, w którym napisała: „Zjedliście mnie”.

W polskim Internecie nieraz funkcjonują rzeczy, o których ludzie nie mają pojęcia. Z drugiej strony to właśnie klipy ze stopami są tymi najpopularniejszymi u polskich streamerek. Nie jest więc tak, że chodzi tylko i wyłącznie o mem.

Sprawę skomentowało kilku youtuberów, w sumie w podobnym tonie, pisząc, że sami tego nie rozumieją – tak delikatnie mówiąc. Jeżeli chodzi o samo zdjęcie, to Julia dodała je na Instagramie.

W sumie są tam dwa zdjęcia, po których wywiązała się ta dość dziwna dyskusja.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka