w

Popularna polska youtuberka zalicza wpadkę, pokazując pie*si. Julia Żugaj tego nie zauważyła?

Jedna z popularnych polskich youtuberek zaliczyła dość sporą wpadkę na swoim filmie. W różnych ujęciach był widoczny jej dekolt.


Tego typu wpadki nie są na polskim Youtube niczym niesamowitym. Ba, nawet w Ekipie zdarzało się pokazać “za dużo” przy okazji różnych filmów ekipowiczów. Wpadki dotyczyły między innymi Tromby, który już dwukrotnie musiał się pogodzić z tym, że pół internetu widziało jego “dolne części’ ciała.

Tym razem chodzi o polską youtuberkę. Julia Żugaj na filmie, na którym opiekuje się psem, kilkukrotnie schyla się i to w tak nieszczęśliwy sposób, że widzowie mogą zobaczyć jej dekolt bez stanika.

Julia Żugaj i jej wpadka. Zdjęcie, którego wszyscy szukają

Film z psem nadal dostępny jest na kanale Julii. Do tej pory zebrał naprawdę dużo wyświetleń, ale zapewne niedługo zostanie albo ocenzurowany, albo po prostu usunięty. Nie wiadomo, jak to możliwe, że ta wpadka przeszła kompletnie bez zauważenia. Działo się to w kilku momentach filmu, a ludzie w komentarzach też jakby zupełnie tego nie dostrzegali. Dopiero konkretne Discordy zaczęły o tym pisać.

Youtube ma swoje zasady, które jakoś szczególnie nie zabraniają tego typu “wpadek”. Na Twitchu byłby za to oczywiście ban, natomiast na Youtube nie ma się za bardzo czym przejmować. Wystarczy lekka cenzura albo nawet i nie.

@Aktualizacja

Youtuberka odniosła się do sytuacji, pisząc “Ups”.