w

Popularny polski streamer Twitch „dla contentu” zabrał dziecku czapkę i uciekał

Jeden z rosnących polskich streamerów Twitch z jakiegoś powodu uznał, że zabawnie będzie zabrać dziecku czapkę.


Jest to najpopularniejszy klip z ostatnich kilku dni, więc trzeba o tym wspomnieć. Taazy_, jeden ze streamerów Twitch (35 tysięcy obserwujących) podczas swojej transmisji wpadł nagle na pomysł, by podbiec do młodego chłopca, zabrać mu czapkę i uciec.

Streamer został skrytykowany za to zachowanie, nawet na swoim czacie. Potem tłumaczył, że sam chłopak się „cieszył” z całej tej sytuacji, choć trudno powiedzieć, że faktycznie tak było. Zdaniem niektórych widzów wyszło raczej słabo:

Rzecz jasna wiele osób kompletnie nie widziało w tym nic złego, traktowało to jako jeden z żartów podczas transmisji – nieszkodliwy, zabawny.

Zabranie chłopcu czapki

Cała akcja na samym Twitchu zdobyła sporą popularność, natomiast głównie w negatywnym sensie. Trochę ma to wydźwięk tych wszystkich „świetnych” pranków, które kiedyś były bardzo popularne na polskim Youtube.

Capka po tej akcji została zwrócona. Sam streamer wyjaśnił, że to było „dla zabawy”. Może nie byłoby to tak kontrowersyjne, gdyby chodziło o osobę starszą. A tutaj niezależnie od reakcji samego chłopca wyszło to raczej negatywnie. Warto wspomnieć, że chłopak w momencie oddawania czapki powiedział „no, spoko”.

W Polsce skończy się to na kilku TikTokach, ludzie trochę o tym pogadają i za 2 dni nikt nie będzie pamiętał. Jakiś czas temu za granicą była podobna akcja. Streamerzy zagadali młodszą osobę, nawet nie robiąc zbytnio nic złego. Ludzie bardzo mocno ich skrytykowali, że co jak co, ale dzieci po prostu nie powinno się zaczepiać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka