w

Polski youtuber z 600 tysiącami subów kompletnie upadł. Teraz przyznaje dlaczego

Na polskim Youtube jest wiele przypadków popularnych twórców, o których ludzie po prostu zapomnieli.


Polski Youtube to bardzo specyficzne miejsce. Jest tutaj chociażby twórca, który zebrał na swoim koncie w sumie blisko 600 tysięcy subskrypcji. Mimo tego jego odcinek chociażby o upadku nie przekroczył 7 tysięcy wyświetleń.

Jest to dość przykra sytuacja, szczególnie że wydał płytę, którą kupiło około 30-40 osób. W teorii popularna osoba praktycznie nikogo nie interesowała i nie interesuje dalej. Youtube zakopał ten kanał w czeluściach algorytmu.

Powód upadku jest w miarę prosty

Mowa tutaj o Czuuxie, który sam przyznaje teraz, że głównym powodem jego upadku był hejt i używki. Nie był w stanie się podnieść, kasa się kurczyła, a ludzi nie interesowały jego nowe piosenki. Czuux mówi o tym, że na jego koncert przyszło zaledwie 40 osób. Nakład płyty został wyprodukowany w ilości 5 tysięcy płyt, z czego sprzedało się tylko 30-40 sztuk.

Odcinki Czuuxa praktycznie kompletnie się nie oglądają. Jego wyniki po prostu są koszmarne i na tym konkretnym kanale to się już raczej nie zmieni. Musiałby wyjść z czymś nowym, co nie będzie obarczone zmianami na kanale i wepchnięciem go do muzycznego świata.

W innym wypadku nie ma co liczyć na to, że kanał odżyje. Szczególnie przy takim contencie, który miał szansę zaistnieć te 5 lat temu. Dzisiaj raczej będzie trudno.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka