w

Popularny streamer zbanowany na 30 dni. Inni streamerzy uważają, że to “żart” ze strony Twitcha

Erobb221 to jeden z popularnych streamerów Twitch, który został ostatnio zbanowany z dość banalnego powodu według innych influencerów.


Ostatnio ponownie wiele mówi się o banach na Twitchu. Przypomnijmy, że jedna ze streamerek uprawiających miłość podczas transmisji została zbanowana na 7 dni. Tymczasem Erobb musi sobie zrobić odpoczynek od TTV na miesiąc.

Za co? Za sprzeczkę ze swoim widzem. Komentujący tę sprawę żartują, że po prostu zapomniał dodać, że chodzi o grę – to popularny sposób streamerów na to, by unikać ewentualnych banów, choć należy to traktować jako mem.

Ban na 30 dni za…

Ban ponoć został nałożony za sprzeczkę. W sumie zawieszenie ma trwać 30 dni. Na pewno kojarzycie te wszystkie spięcia pomiędzy streamerami a widzami – to właśnie za coś takiego Erobb został zbanowany na miesiąc.

Inni streamerzy uznali to oczywiście za zabawną sytuację, w której porównywano 3 typy sytuacji. Z jednej strony za uprawianie miłości jest ban na 7 dni, za pokazywanie całego ciała 3 dni, a za wyzywanie się – miesiąc.

Może się to wydawać dziwne, ale tak to właśnie na ten moment wygląda i trudno cokolwiek z tym zrobić.

Ban raczej nie zostanie skrócony, choć za granicą sprawa zrobiła się bardzo głośna. Twitch nie komentuje swoich banów, więc zdecydowanie nie należy się tutaj spodziewać jakichkolwiek wyjaśnień ze strony platformy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka