w

Poszukujemy osób do researchu dla Boop

Boop ma dostępne moce przerobowe, dlatego szukamy osób, które chciałyby się zająć researchem, dostarczaniem informacji.


Wszystkie statystyki pokazują, że Boop jest liderem w swojej działalności. Zabawne, że wyprzedziliśmy wszystkie polskie serwisy growe, bo nadal jesteśmy pod nie podpinani.

Serwisy pokroju SimilarWeb pokazują cały czas wzrosty i choć są to mocno zaniżone statystyki, to 1,8 mln unikalnych użytkowników (odsłon jest kilkukrotnie więcej) pokazują, że cały czas idziemy do przodu. Z oczywistych względów nie podajemy dokładnych danych.

Chcąc się rozwijać, ogłaszamy nabór na stanowisko, które co prawda już istnieje, ale teraz będzie to oficjalne.

Research do Boopa

Jeżeli śledzicie najnowsze informacje z sieci i możecie to w jakiś sposób udokumentować, to chętnie nawiążemy z Wami współpracę. Nie celujemy tutaj w Maćków lat 14, którzy raz dziennie wchodzą na Twittera, a ludzi, którzy swój research najlepiej mogą czymś poprzeć, jak przykładowo:

  • Profil na TikToku,
  • Profil na Twitterze,
  • Profil na Facebooku,
  • Pełnienie istotnej funkcji na serwerze Discord (lub bycie ważnym członkiem społeczności),
  • Pełnienie istotnej funkcji na innych komunikatorach,
  • Etc.

Jeżeli chcecie zmonetyzować swoją działalność, to jest to dobre miejsce. Można się ograniczyć do podawania informacji, można też pójść dalej i faktycznie wprowadzać w Boopie i jego sposobie działania konkretne zmiany, mieć wpływ na to co i jak jest publikowane.

Współpracujemy w ten sposób z wieloma osobami i zdecydowanie nie trzeba się do tego publicznie przyznawać. Jak w przeszłości nas cisnęliście to luz. Nie mamy z tym żadnego problemu. Do tej pory mało kto wie, jak wygląda skład Boopa, co jest najlepszym dowodem na to, że umiemy trzymać informacje dla siebie.

Co oferujemy? Wynagrodzenie zależne od ilości i jakości dostarczanych informacji, oczywiście na podstawie umowy.

Jakie informacje nas interesują? Głównie te związane ze światem influ, Internetu oraz muzyki, ale także i tych odnośnie popularnych gier, które mamy u siebie tj. Fortnite, CS:GO, LoL, Minecraft.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na kontakt (małpa) boop.pl

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka