w

Powiedział do Natsu „Zamknij się ty głupia piz*o”, a ta chciała go uderzyć i trafiła w sędziego

To było całkiem ciekawe wydarzenie, które zaowocowało wieloma interesującymi wątkami.


Okazuje się, że granie w piłkę nożną może być tak samo emocjonujące, jak walki z klatce. Po wczorajszym Move w sieci jest nowa drama pomiędzy Natsu, a jedną z osób z Team X. Co zabawne, ten konkretny mecz miał być kompletnie „towarzyski”.

Chodziło o to, by wymieszać kobiety z mężczyznami i po prostu się pobawić. Zabawa skończyła się dominacją jednej osoby, która po prostu umiała grać i ma jakąś tam „piłkarską przeszłość”. Wynik to jednak nie najciekawsze, co się wydarzyło.

Natsu wyprowadza cios w sędziego

Podczas jednej z akcji doszło do spiny pomiędzy Bartkiem Szydlikiem, a Natsu. W pierwszym momencie widzowie zobaczyli tylko, jak Natsu wyprowadza cios, który ląduje na ręce sędziego.

Natsu nie dostała za to żadnej czerwonej kartki, ani nawet upomnienia. Po prostu grała dalej. Skąd jednak taka reakcja? Bartek Szydlik, osoba z Team X miał powiedzieć do niej „ty się zamknij głupia piz*o”.

Widać, że Dubiel maksymalnie się zdenerwował i sam chciał wyjaśniać całą sytuację.

W ogóle Natsu zyskuje w oczach ludzi, bo dzięki Twitchowi zaczyna być po prostu sobą, a nie kolejną family friendly dziewczyną. Osoby wkręcone w te ekipy zapewne wiedzą, że Patrycja Mołczanow wyprowadziła się bez słowa z Natsu World, a wczoraj też poddymiała.

Wyszło z tego spore zamieszanie, a chodziło po prostu o grę w piłkę. Można było to przewidzieć, choć wydaje się, że też pośrednio o to chodziło.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka