w

Pamięć o Stuu znowu zaburzona zerwaniem. Commentary na Youtube: „Jeżeli to prawda, to ostro”

Stuu nie udziela się już od dawna w Internecie, jednak co jakiś czas jego wątek pojawia się w sieci.


Stuu został zapamiętany naprawdę dobrze, jednak co jakiś czas o youtuberze mówi się od tej gorszej strony. Zazwyczaj jego wątek pojawia się gdzieś przy Fagacie. Stuu sam z siebie już się nie wypowiada, dając spore pole do opisywania go tak, jak się chce.

Fagata w rozmowie z Mandziem ujawniła szczegóły ich zerwania. Wardęga skomentował to mówiąc, że Stuu faktycznie był hipochondrykiem i bardzo bał się zachorowań etc.

Fagata o zerwaniu ze Stuu

Fagata w rozmowie z Mandziem powiedziała:

„(…) Naprawdę brał koronawi*usa bardzo na poważnie. Powiedziałam mu dobra, wrócę do ciebie, rodzice mnie przywiozą, źle się czuje, chcę być przy tobie, to on ze mną zerwał. Ja jestem ze wsi i byłam tam na wsi u moich rodziców. A on powiedział, że wy tam na wsi nie dbacie o te, o wiesz, czystość i ty mi przywieziesz koronawi*usa i zerwał ze mną przez jakby co*ida.”

Powód rozstania abstrakcyjny, oczywiście zapewne był jednym z wielu, jakie złożyły się na to, że para finalnie się rozeszła.

Klip: Zadymki

Dzisiaj Stuu nie komentuje słów Fagaty i raczej nie ma co tego oczekiwać. Zaskakujące, że w ogóle youtuberka dalej odpowiada na tego typu pytania i porusza temat Stuu, szczególnie po całej ten dramie.

Dzisiaj wszyscy życzą Stuu wszystkiego dobrego, każdy raczej szanuje jego decyzję o odejściu w cień i nienagrywanie. Trudno dzisiaj znaleźć youtubera z tak dobrą opinią. Dopiero po zniknięciu wyszło, ile wnosił do polskiego Youtube’a.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka