w

Powód rozpadu Ekipy Friza: “Zyskali Friz i Wujaszek, a reszta Ekipy została wydymana”

Kacper Blonsky podczas Cage Fame MMA wypowiedział się o Ekipie Friza i co ciekawe, podał powód rozpadu, jaki zasłyszał za kulisami.


Do tej pory nikt tak naprawdę nie wypowiedział się odnośnie powodu, dla którego Ekipa Friza się rozpadła, ewentualnie dlaczego drogi youtuberów tak się rozeszły. Z tym rozpadem nie można tak przesadzać, bo większość ekipowiczów nadal trzyma się ze sobą, co widać po ostatnich filmach.

Wiele mówi się o tym, że Friz i Wujek Łuki w jakiś sposób odcięli się od reszty. Choć to też naciągane, to rzeczywiście nie było ich na filmie chociażby u Marcysi.

Blonsky o powodzie rozpadu Ekipy

Według tego, co mówi “Crusher”, miało pójść o spółkę akcyjną:

(…) z tego, co zasłyszałem, nie jestem pewny, ale chyb coś poszło o tę spółkę akcyjną, że koniec końców zarobił na niej Friz i Wyjaszek, a reszta Ekipy została leciutko wydymana i od tego się wszystko zaczęło. Nie mam pewności, ale takie informacje do mnie dotarły(…).

Czy to prawda? Trudno jednoznacznie powiedzieć. Blonsky sam nie jest w stanie tego potwierdzić, nie podaje też źródła informacji. Jest to więc na ten moment tylko mocna plotka. Jeżeli tak było, to odcinanie Friza i Wujka Łukiego miałoby sens.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka