w

Pago, popularny streamer Twitch, został pobity? Streamer mówi: “Bójka? Chyba coś tego typu”

Pago na ostatnim streamie pokazał się z zadrapaniami. Od razu przez polskiego Twitcha przeszła wiadomość, że streamer został pobity.


Pago jest jednym z topowych polskich streamerów Twitch, który raczej nie jest kojarzony z żadną agresją. Dlatego wszyscy byli w niemałym szoku, gdy streamer włączył transmisję i wszyscy zobaczyli jego zadrapaną twarz oraz ręce.

Oficjalnie nie wiadomo, co się dokładnie stało, natomiast wszystkie klipy na Youtube, TikToku etc. mówią o pobiciu. Sam Pago nie za szczególnie to komentował i tylko śmiał się, że po prostu się przewrócił.

Pago pobity?

Możliwe, że streamer opowie o tym nieco więcej, ale na ten moment wiadomo o tym niezbyt wiele. Na streamie Nitra pojawiła się informacja, że ponoć Pago “dostał na imprezie”. Potem sam streamer komentował, że faktycznie był na mieście.

Klip: INDUSTRIES

Pago nie miał żadnych złamań ani pęknięć. Był w szpitalu, gdzie ponoć osoba badająca go skomentowała, że “głowa pusta, ale cała”. Prawdopodobnie była to kompletnie losowa sytuacja, niepowiązana z samym Twitchem, streamowaniem etc.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka