w

Powrót starej Ekipy Friza coraz bardziej prawdopodobny

Detektywi z TT znowu w akcji. Tym razem wytropiono prawdopodobny albo wspólny film, albo pełny powrót.


Nadal w sumie nie wiadomo, jak wygląda sytuacja wewnątrz starej Ekipy. Czy youtuberzy w dalszym ciągu oddają część swoich pieniędzy, czy może zostało to rozwiązane w jakiś inny sposób. Wydaje się, że powrót Ekipy najbardziej opłaciłby się nie tyle Frizowi, co własnie youtuberom, którzy działali pod jego skrzydłami.

Wyświetlenia, czy w ogóle zainteresowanie konkretnymi osobami z Ekipy jest dość mierne. Oczywiście są wyjątki, jak chociażby Patec. Większość jednak działa albo głównie w mediach społecznościowych, albo wypuszcza filmy zbierające maksymalnie kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.

Powrót Ekipy Friza

Tymczasem w mediach społecznościowych coraz mocniejsza robi się teoria odnośnie ewentualnego powrotu dawnego składu. Jakie są na to szanse? Średnie, ale ewidentnie niektórzy byli ekipowicze podkręcają temat.

Video

Tutaj jakieś polubienie, tam zdjęcie, czy nagranie na TT. Ten powrót mógłby uratować kilka karier, albo kompletnie je pogrzebać. Ludzie pamiętają głównie te dobre rzeczy, natomiast Genzie pokazuje, że Ekipa była do zastąpienia w stosunkowo łatwy sposób. Dzisiaj to jeden z głównych produktów spółki Ekipa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka