w

Przepięknie zażenowana mina dziennikarki po tych małpich gestach zawodnika Fame MMA

Fame MMA, ale i ogólnie świat freaków potrafi być dość zabawny, innym razem raczej żenujący, co idealnie pokazała jedna dziennikarka.


Freaki rządzą się swoimi prawami. Zazwyczaj wywołują raczej pozytywne emocje, choć niekiedy zdarza się, że nawet dziennikarki przeprowadzające wywiad po prostu nie wiedzą, jak się zachować i co powiedzieć. Dokładnie w takiej sytuacji znalazła się Kasia Szklarczyk.

Dziennikarka przeprowadzała wywiad z Alanem, którego większość będzie kojarzyć z Warsaw Shore. Jest to osoba, która od lat budzi bardzo różne emocje, natomiast tym razem raczej wszyscy myślą tak samo.

Przepiękna mina dziennikarki

Alan przyjął przydomek „Bravehearta”, natomiast teraz w mediach społecznościowych coraz częściej występuje zamiast jako „Waleczne serce”, to „Małpie serce”. Między innymi przez wzgląd na TikToka.

Co tu się tak właściwie wydarzyło? Alan podczas wywiadu zwrócił się do kogoś, kto stał przed nim, prawdopodobnie do Amadeusza Ferrari. Reszta to już po prostu obraz, który mówi wszystko.

Klip: https://www.youtube.com/watch?v=IKZRhBRWJII

Jasne, że można to łatwo wyciąć z kontekstu, bo była to tylko chwila, normalnie wywiad był normalnie kontynuowany, ale wygląda to po prostu przepięknie i nic dziwnego, że stało się takim hitem na TikToku i w sieci.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka