w

Puszczanie bąków do mikrofonu “daniem głównym” streamerek na Twitchu. Nowa meta wita

Absurd, który ludzie chcą oglądać. Dlaczego? Dobre pytanie.


Wydawało się, że nic “lepszego”, niż baseny, już się na Twitchu nie pojawi. A jednak. Streamerki, które wcześniej zajmowały się głównie pływaniem na bananie, teraz upatrzyły sobie ASMR w obcisłych legginsach.

Pisaliśmy o tym, że ewidentnie jest to nowa meta i faktycznie coraz więcej dziewczyn decyduje się na ASMR, ustawiając przy tym dość nietypowe “cele”.

Puszczanie bąków do mikrofonu

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że jedna ze streamerek została zbanowana za coś podobnego. Z tą różnicą, że ona swoje dźwięki wydawała za pośrednictwem pochwy. Tak, nadal jesteśmy w temacie Twitcha.

Teraz to powraca, w nieco innej formie. Zapewne kojarzycie Indiefoxx – streamerkę, która jako jedna z pierwszych zaczęła przebierać się z bikini i wskakiwać do basenów. Teraz jej streamy wyglądają w ten sposób:

Celem subskrypcji było puszczenie bąka do mikrofonu. Jeżeli z jakiegoś powodu kusi Was obejrzeć ten dokładny moment, to proszę bardzo (oryginał został usunięty razem z VOD):

Witamy na Twitchu w 2021 roku. Jest dziwniej, niż kiedykolwiek, bowiem Twitch co chwile pada ofiarą swojego własnego regulaminu i polityki. Wystarczy powiedzieć, że lata temu banowano praktycznie każdą streamerkę, która występowała w bikini. Dzisiaj… Jest, jak jest.