w

Streamy z basenu to już przeszłość. Poznajcie nową metę Twitcha, czyli ASMR w obcisłych legginsach

Zgodnie z przewidywaniami, odcięcie basenowych streamerek od kategorii “Rozmowy” sprawiło, że te straciły widzów. Pojawił się więc nowy trend.


Streamy z basenu były jednym z głównych tematów na Twitchu, jeżeli chodzi o ostatnie kilka miesięcy. Dzisiaj wiemy, że prawdopodobnie ten trend niedługo zniknie. Nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem, same streamerki głośno o tym mówiły około miesiąca temu.

Kategoria z basenami w ostatnich 7 dniach straciła w sumie blisko 30% swojej oglądalności. Ale ponieważ streamerki są sprytne, to stworzyły nową metę opartą o ASMR i legginsy z TikToka.

ASMR w legginsach podbija Twitcha

Kategoria ASMR nagle stała się naprawdę popularna, choć wzrosty notuje od dłuższego czasu. Co jednak ciekawe, wyprzedziła “Pools, Hot Tubs, and Beaches” o kilka dobrych pozycji. W tym momencie AMSR znajduje się na 29 miejscu, natomiast baseny na 35.

O co konkretnie chodzi? Cóż, nie trudno się domyślić. W niektórych godzinach wygląda to wyjątkowo zabawnie.

Czy będzie to nową metą? Bardzo możliwe, bowiem “ambasadorkami” tego pomysłu są dokładnie te same osoby, które kilkanaście miesięcy temu rozkręciły “Just Dance” ubierając krótkie spódniczki, a następnie “Rozmowy” za sprawą strojów bikini.

Większość zasad została taka sam – wpłaty to 30 sekund “lizania” mikrofonu, cel subskrypcji oznacza zmianę stroju. Zawsze jednak chodzi o legginsy, które wiele osób będzie znane jako “te z TikToka”.