w

QueenOfTheBlack wyrzucona z mieszkania, w którym kręciła filmy p**no. Zaskakujący powód

Według wszystkich dostępnych informacji, chodzi o youtuberkę znaną jako QueenOfTheBlack, o której ostatnio ponownie zrobiło się głośno.


QOTB potwierdziła swoje pojawienie się na „pomarańczowej platformie”, a pierwsze filmy zaczęły docierać do jej odbiorców za sprawą OF. Jest trochę przecieków tych filmów, ale większość wykorzystuje ich istnienie do promocji swoich serwerów Discord.

Tak czy inaczej, wczoraj pojawiła się informacja o tym, że QueenOfTheBlack została wyrzucona z mieszkania, które wynajmowała. Ponoć nie płaciła, w efekcie czego dług względem właścicieli wynosił już ponad 10 tysięcy złotych. Sama youtuberka miała się tłumaczyć, że brakuje jej płynności finansowej. Czyli już wiadomo, skąd pomysł na PH.

Youtuberka wyrzucona z mieszkania

Ogólnie ludzie dowiedzieli się o tym z jednego z profili firmy zajmującej się tego typu sprawami jak dzicy lokatorzy. Potem kolejne osoby skojarzyły mieszkanie i tak okazało się, że najprawdopodobniej chodzi o QOTB. W mieszkaniu panował straszny bałagan (delikatnie mówiąc):

Oryginalna informacja na ten temat:

To zapewne nieco utrudnia całą sytuację youtuberki, choć trudno powiedzieć, dlaczego osoba z dość popularnym OF ma problemy z pieniędzmi, można się jedynie domyślać.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka