w

QueenOfTheBlack znowu wstawia filmik ze swoim wiadomo czym. Wiele się tam nie zmienia

QueenOfTheBlack to youtuberka (czy obecnie raczej influencerka), u której wiele się nie zmienia w kontekście contentu.


QueenOfTheBlack to mimo wszystko dość oryginalna postać. Youtuberka nadal funkcjonuje w przestrzeni publicznej i nadal dodaje nowy content, oparty głównie o niebieską platformę. Jej popularność niekoniecznie rośnie, co raczej nikomu nie przeszkadza.

Co jakiś czas tylko ludzie wspominają o niej czy to na X, czy w innych miejscach. Głównie wtedy, gdy dodaje coś nowego, publicznie dostępnego i bez płacenia.

Kolejny podobny filmik

QueenOfTheBlack dodała w swoich mediach społecznościowych filmik, na którym niewiele widać, za to słychać. To standardowa taktyka polskiej youtuberki.

Video

(Bez kwadratu na dole)

X: https://twitter.com/Cryingjulcia/status/1721534637598781528

Tych filmów różnej treści jest tam więcej, część publicznie dostępna. Wiele polskich influ ma konta na tego typu platformach, ale chyba żadna nie dodaje takich rzeczy publicznie, dodatkowo ze swojego wiadomo czego.

Video

Czy znajdą się osoby, które wydadzą 21 dolarów miesięcznie na QOTB? Możliwe, bo jednak jakimś cudem dalej jest w stanie się utrzymać i podróżować po świecie. Normalna, regularna cena jej niebieskiej platformy to 30 dolarów, czyli w przeliczeniu 124 zł.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka