Rafonix odpowiada, co sądzi o Danielu Magicalu. Dlaczego walka w Fame MMA jest niemożliwa?

Rozrywka

Reklama

Rafonix podczas F2F powiedział otwarcie, jak wygląda sytuacja z Danielem Magicalem i dlaczego do ich walki nie dojdzie.


Daniel Magical ściemniał, że ma walkę w Fame MMA. Federacja odpowiedziała, że jego tematu nie ma i nie będzie. Teraz o całej sytuacji wypowiedział się przyparty do muru Rafonix. Youtuber nie chce poruszać zbytnio tematu Magicala z dość ciekawego powodu.

Wiadomo natomiast, że do ich walki nie dojdzie. Chodzi tutaj po prostu o Fame, które nie chce Magicala. Natomiast sam Rafonix „nigdzie się nie rusza”, jeżeli chodzi o federację. Oznacza to tyle, że walka na ten moment jest niemożliwa.

Rafonix o Magicalu

Reklama

Rafonix ma niedługo sprawę sądową z Magicalem i jak mówi, będzie się spotykał z youtuberem. Trochę pokrętnie wytłumaczył to tak, jakby najpierw chciał się spotkać i dogadać, a dopiero później miałoby dojść do sprawy sądowej.

Reklama

Chodzi o mediację, czyli część sprawy sądowej. Sam Rafonix nie chce za bardzo mówić o Magicalu, bo ponoć przeszkadza mu to w jego umowach sponsorskich. Potencjalni sponsorzy źle na niego patrzą, bo miał styczność z Magicalem. Czy to prawda? Tego nie wiadomo.

Video

Wielu ludzi uważa, że do walki i tak kiedyś dojdzie. Jest to przecież niesamowicie medialny i zasięgowy temat. Ewentualny rewanż to coś, na co wiele osób bardzo mocno czeka. Tak samo fanów Magicala, Rafonixa, jak i tych, którzy zwyczajnie lubią freak fighty.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej