w

Daniel Magical dostał ostrą odpowiedź od Fame MMA. Youtuber tego się nie spodziewał

Magical sam „przypadkowo” zleakował swoją walkę na Fame MMA. Wygląda jednak na to, że zapomniał poinformować Fame o tym, że będzie tam walczył.


Daniel Magical jakiś czas temu podczas swojego streama poinformował, że będzie walczył na Fame MMA, potencjalnie chodziło o 18 galę. Wszyscy wzięli to za pewniaka, bo w końcu miało to sens. Wiele osób podejrzewało, że może chodzić o starcie z Rafonixem, ale Marcin zdecydowanie temu zaprzeczał.

Zabawne więc, że Fame MMA najwyraźniej nie wiedziało o żadnej walce. Magical był pewny swego, ale prawdopodobnie po prostu skłamał w sprawie swojego pojedynku w ramach tej federacji.

Fame zdecydowanie dementuje

Fame MMA w odpowiedzi na jeden z wpisów na Twitterze zdementowało informacje o walce Magicala. Ba, federacja wręcz napisała, że tematu Daniela zdecydowanie nie będzie. To dość zaskakujące, bo przecież Magical mówił coś zupełnie innego.

Możliwe, że youtuber przegapił moment, w którym federacje wprost mówią o swoich kontraktach. Jakiś czas temu tego typu bajdurzenie zapewne by przeszło i było podstawą do negocjowania stawek w innych federacjach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka