Rafonix ucieszony nagrywa innego streamera Twitch jak ten… Jeśli jecie, to lepiej to odłóżcie

Rozrywka

Reklama

Rafonix bardzo mocno polaryzuje ludzi, bo raz zachowuje kompletnie normalnie i pozytywnie, innym razem robi tego typu rzeczy.


Rafonix między innymi za sprawą Nikoli i wmieszaniu się w całą sytuację z Magicalami zyskał ponownie spore liczby. Streamer zresztą nie ukrywa, że pojechał do Amadeusza nie żeby ratować Nikolę czy tego typu rzeczy, a po prostu po zasięgi.

Tym sposobem na jego profilu szybko pojawiły się wiadomości, które skierowane były do osób piszących, iż Rafonix się skończył.

Reklama

Streamer kilkukrotnie dzielił się w ostatnich dniach swoimi statystykami, co skomentował między innymi Mokry Suchar – streamer, z którym Rafonix ma spinę. Suchar stwierdził, że Rafon ma problemy psychiczne i jest uzależniony od liczb:

Video

Klip: NjN Shoty

Rafonix i nagrywanie RandomBruce’a

Reklama

Rafonix miał streama z RandomBrucem, streamerem kojarzonym przede wszystkim z League of Legends. Panowie byli w typowym parku rozrywki i w pewnym momencie Bruce’owi zrobiło się słabo. Wszyscy mogą się domyślać, co chciał uwiecznić i uwiecznił Rafonix.

Video

Rafonix nie tylko biegł do innego streamera, by pokazać jego „problem”, ale też normalnie robił zbliżenie na „trawę” i to, co oddał Bruce. Tutaj serio, jak jecie to przestańcie:

Video

Oglądał to między innymi Xayoo, który pokusił się o komentarz w swoim stylu:

Video

Ludzie ogólnie komentują, że Rafonix złapał kolejną mocną odklejkę. Po co to było nagrywane? Tego nie wiadomo, ale można się domyślać. Klipy nadal po tych kilkunastu godzinach są dostępne i zgodnie z przewidywaniami są bardzo popularne.

Twitch oczywiście może wyciągnąć z tego konsekwencje, bo w teorii tego typu rzeczy nie powinny być pokazywane.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej