w

Rafonix vs Suchar na Fame MMA. Padają coraz mocniejsze słowa, a walka staje się realna

Początkowo wydawało się, że Rafonix coś tam powiedział, Suchar odpowiedział i tyle. Z czasem jednak robi się tutaj coraz ciekawiej.


Cały ten „konflikt” Rafonxa z XI trwa już nawet nie kilka miesięcy, a lat. Co jakiś czas jedna lub druga strona podszczypywała się wzajemnie i dawała sobie pstryczki w nos. Ostatnio Rafonix wypowiedział się o XI, w tym także o Sucharze podczas jednej z transmisji na Twitchu:

Video

Klip: Grubeszoty

Temat omawiał potem Suchar, ale także i chociażby Boxdel. Włodarz Fame MMA podczas Aferek wspomniał, że według niego jest to bardzo ciekawe zestawienie i on byłby za tym, żeby to dopiąć. W ogóle wspominanie tutaj o „sparingach” z Remsuą to już inny poziom, ale przynajmniej było dość zabawnie.

Video

W międzyczasie pojawiło się kilka wiadomości na Twitterze i sprawa nieco ucichła.

Suchar vs Rafonix

Aż nagle Suchar jakby zrozumiał, że w sumie nie ma nic do stracenia. Ewentualnie po prostu przeliczył, ile mógłby kupić Golfów za wynagrodzenie. Tak czy inaczej, streamer użył dość mocnych słów w kierunku Rafonixa.

Video

Klip: Grubeszoty

Sprawa bardzo szybko eskaluje, więc może coś faktycznie z tego będzie. Z pewnością Suchar miałby o czym rozmawiać z Rafonixem na konferencjach. Zdecydowanie trafiłoby to do ludzi zainteresowanych Twitchem i oczywiście historią Rafona oraz XI.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka