w

Remsua, polski streamer GTA RP wskoczył na 2 miejsce pod względem oglądalności na polskim Twitchu

Ponad 260% wzrostu oglądalności. To nowy TOP 2, jeżeli chodzi o ostatnie 7 dni.


GTA RP okazało się strzałem w dziesiątkę na zagranicznym, ale także i na polskim Twitchu. Dzięki temu widzowie mają okazję poznać nowych streamerów, którzy wnoszą spory powiew świeżości. Jednym z nich jest właśnie Remsua.

Streamer na Twitchu pojawił się w 2020 roku i stosunkowo szybko zyskał popularność. Obecnie jego transmisje w lipcu oglądało średnio ponad 3.8 tysiąca widzów, ostatnie 7. dni to już wzrost do 4.2 tysiąca.

Remsua na Twitch

Wzrosty przełożyły się także na duży awans, jeżeli chodzi o pozycję na polskim TTV. W tym momencie Remsua jest na drugim miejscu pod względem „Watch time”. Przed nim jest jedynie Ewron.

Streamer doskonale zna GTA, ma wyczucie humoru, jego shoty osiągają ogromną popularność na Youtube. Specyficzna, bardzo oryginalna postać policjanta przypadła widzom do gustu. Remsua, zwracając się do widzów, nie owija w bawełnę, a ludzie ewidentnie to lubią.

To na pewno nie koniec możliwości streamera. Po takich wzrostach można się spodziewać, że będzie tylko lepiej. W rankingu polskich streamerów Remsua tylko w tym miesiącu awansował o 30 pozycji.

DANE: STREAMERZY.PL

Jest to jeden z najszybszych wzrostów średniej oglądalności.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka