w

Revo pozwany. Szalony Reporter podjął kroki prawne

Reklama

Revo, jeden z popularniejszych dzisiaj streamerów, niżeli youtuberów został pozwany. Na ten krok zdecydował się Szalony Reporter.


Szalony Reporter zdecydował się wejść na drogę prawną za to, co mówił Revo. Informacje o pozwie pojawiają się w najnowszym filmie youtuberów. Będzie to więc kolejny pozew w świecie Youtube’a. Czy kogoś takie sprawy dziwią? Zupełnie nie.

Tych pozwów robi się na tyle dużo, że każdy już przymyka na to oko. Fakt faktem może to być ciekawa sytuacja. Chodzi tutaj o to, co Revo mówił w kontekście udziału Szalonego przy tworzeniu filmu o całej sytuacji z MGP.

Szalony Reporter vs Revo

Reklama

Okazuje się, że Szalony Reporter zdecydował się wejść na drogę prawną. W jego najnowszym filmie jest cały fragment poświęcony nie tylko Revo, ale i Gimperowi. Widać, że Szalony ma spory żal do chłopaków. Nie tylko do Revo, ale i Gimpera. Tam faktycznie można by było przyczepić się o kilka rzeczy.

Video

Film: https://youtu.be/ueYuXaDSpeM

Ostatni pozew w stronę Revo sprawił, że ten zniknął z sieci. Przy pierwszych sprawach zawsze jest to gdzieś tam stresujące. Potem się człowiek przyzwyczaja i nie robi to na nim większego wrażenia. Jak będzie przy drugim procesie youtubera?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka