w

Rezi, popularny polski youtuber, też publikuje przeprosiny. Ale jest jeden problem

Rezi stwierdził, że też przeprosi. Tylko w sumie nie wiadomo, za co i o co tak właściwie chodzi.


To, że obecnie youtuberzy przepraszają, nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem. Do grona przepraszających dołączył Rezi. Youtuber zrobił to jednak w tak dziwny sposób, że równie dobrze może być to po prostu bait.

Faktycznie była partnerka Reziego ostatnio wypowiadała się o nim, ale nie było tam niczego, co rzucałoby jakieś nowe światło na związek. Możliwe, że chodzi o to albo o coś kompletnie innego.

Rezi przeprasza

Tak naprawdę Rezi takimi przeprosinami wywołał masę plotek w wiadomych dla wszystkich temacie. Czy miał coś z tym wspólnego? Na razie nie wyszły żadne screeny na jego temat. Wydaje się więc, że może to są przeprosiny skierowane do konkretnej osoby czy sytuacji.

Istnieje też wcale nie taka mała szansa na to, że to jakiś troll lub podpuszczenie. Rezi był wymieniany bowiem wśród tych, którzy ponoć zachowywali się dobrze.

Jeżeli nie ma to nic wspólnego z obecną w internecie burzą, to publikacja tego typu przeprosin w takim momencie jest naprawdę ryzykownym krokiem dla Reziego. W końcu wszyscy naturalnie myślą tutaj o jednym, czyli o trwającej aferze wokół młodych dziewczyn.

@Aktualizacja

Rezi faktycznie baitował. Można się rozejść.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka