w

Specjalny tryb na TikToku, o którym wie bardzo mało osób, a pozwala na zobaczenie wszystkiego

Każdy użytkownik TikToka na pewno spotkał się z sytuacją, w której widział film z napisami – te jednak były zasłonięte przez interfejs.


TikTok ma kilka specjalnych trybów, które w znaczny sposób ułatwiają korzystanie z niego. Z jakiegoś powodu ludzie o tym jednak nie wiedzą, i często kombinują z przesuwaniem ekranu, by tylko zorientować się, co jest napisane na danym filmie.

Platforma to przewidziała i udostępniła specjalny tryb, który chowa wszystkie elementy interfejsu. Niestety jest jeden problem, tryb ten nie zostaje zapamiętany do następnego filmu.

Tryb minimalistyczny na TikToku

By uruchomić ten tryb i usunąć wszystkie elementy interfejsu wystarczy nacisnąć na ekran i go przytrzymać. Odpali się wówczas specjalne menu przytrzymać ekran. Będzie tam funkcja „Tryb minimalistyczny”.

Użycie go schowa, a raczej ukryje wszystkie elementy na danym filmie. Dodatkowo z tego poziomu można określić, że film nas nie interesuje – TikTok to zapamięta i algorytm przestanie nam proponować podobne filmy. Jest to tak naprawdę jeden z podstawowych sposobów na pozbycie się jakiejś tematyki z naszego feedu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka