w

Stuu drama 2023. O co chodzi w tej całej aferze z popularnym w Polsce youtuberem?

Żadne NDA nie jest ponad prawem. Natomiast w tym momencie wszyscy zasłaniają się posiadaniem umowy o zachowaniu poufności, a sprawa robi się coraz grubsza.


Tl;dr, jeżeli nie śledzicie tego od początku

  • Lata temu Sukanek i Fagata rozmawiały o Stuu, sugerując bardzo poważne rzeczy. Chodziło o młode osoby, bardzo młode
  • Ich głosówki wypłynęły do internetu, potem mówiły, że zostało to źle zrozumiane etc. Możecie tego szukać na TT, czy na Youtube
  • Potem sprawa została zapomniana, mało kto to wspominał
  • Stuu zniknął w międzyczasie z internetu
  • Aż do streama Sylwestra sprzed kilku dni, który wprost powiedział, że dziwi się, iż nikt nie połączył kropek. I sam jest ciekawy reakcji internetu, gdy pozna prawdę – pisaliśmy o tym tutaj. Wiadomo, nikomu nie chce się klikać, więc chodzi o ten klip:

Video

  • Od tamtej pory ludzie przypominają nagrania głosówek Fagaty i Sukanek w tej sprawie

Teraz odzywa się coraz więcej osób, które coś wiedzą, ale nie powiedzą. Najgłośniejsze w tym jest pewne oświadczenie dziewczyny, która weszła nie do tego pokoju, co trzeba i zobaczyła coś, co jej zdaniem skończyłoby karierę kilku osób.

Kiedyś ludzie tak mocno nie przeżywali sytuacji związanych z polskim internetem, więc mało kto się tym szczególnie interesował. Dzisiaj mamy kompletnie inną sytuację.

Niepokojące wyznanie dziewczyny

Dziewczynę tę możecie kojarzyć z Youtube’a, ale głównie z TT. To tam nagrała swoje oświadczenie. Temat jest niesamowicie śliski i drażliwy, natomiast dziewczyna daje do zrozumienia, że widziała coś złego. Coś, co miałoby zakończyć karierę kilku osób, które biorą udział w “konspiracji”. Już wcześniej były jakieś informacje odnośnie czegoś, co miało się wydarzyć na imprezie, ale nijak nie były podparte żadnym dowodem, nie stał za nimi nikt konkretny. Było to wrzucane anonimowo.

Czy mówi prawdę? Tego na ten moment nie da się ustalić. Jeżeli widziała coś niezgodnego z prawem, to żadne NDA nie jest ponad tym.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@_kostrzycka/video/7279071498638265633

Film zebrał blisko milion wyświetleń. Jest jednym z “dowodów” na to, że coś się tam działo, co zdecydowanie nie powinno.  Czy faktycznie?  Prędzej, czy później coś na ten temat wypłynie, skoro pojawiają się już dziewczyny, które coś widziały.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka