w

Streamer Twitch bez powodu stracił przez noc wszystkich obserwujących. Ludzie okazali się wspaniali

Jeden ze streamerów z niewyjaśnionych powodów stracił kilka dni temu wszystkich swoich obserwujących. Ale ta historia wcale nie skończyła się źle.


Nathan streamował już od ponad 2 lat. Przez ten czas udało mu się zgromadzić na Twitchu całkiem pokaźną widownię, liczącą ponad 21 tysięcy obserwujących. Nie jest to ogromna liczba, która zapiera dech w piersiach, ale pozwala na spokojne rozwijanie działalności.

14 stycznia streamerowi usunięto wszystkich obserwujących. Kompletnie nie wiadomo dlaczego, na jego koncie pokazywała się liczba 0.

Ludzie od razu pomogli

Sprawa zrobiła się dość znana w środowisku streamerskim. W efekcie wiele naprawdę popularnych osób raidowało Nathana, sam Tubbo z nim zagrał (streamer z 1.9mln obserwujących). To doprowadziło do kilku chwil wzruszeń.

Pomoc okazała się na tyle dobra, że po 48 godzinach streamera obserwowało już 20 tysięcy osób i nie wygląda na to, żeby był to koniec całej akcji.

Nadal nie wyjaśniono powodu, dla którego Nathan stracił swoich obserwujących. Wiadomo, że na rynku są programy automatycznie usuwające nieaktywnych obserwujących, ale streamer ponoć zupełnie nie korzystał z takich rozwiązań. Dział wsparcia Twitcha póki co także nie ustosunkował się do tej sytuacji.