w

Streamer Twitch po klipie, w którym krzyczy przy dziecku, usunął swoje konto i wszystkie media społecznościowe

Klip ze streamerem, który krzyczy na dziecko stał się Viralem. W efekcie Buckkerz usunął swoje konto na Twitchu.


Buckkerz nie był popularnym streamerem i nie miał zbyt wielu widzów. Zazwyczaj to właśnie na takich transmisjach ma miejsce największa ilość dziwnych sytuacji. Buckkerz podczas jednej z transmisji krzyczał przy dziecku, a i według wielu osób również na nie.

Z całej tej akcji zachował się jeden klip, który szybko zyskał miano virala. Gdy tylko stał się popularny, streamer usunął swoje konto na Twitchu i we wszystkich innych miejscach, takich jak Facebook, czy Twitter.

Usunięcie wszystkich kont

Co jest na tym klipie? Dorosły mężczyzna z dzieckiem na rękach agresywnie reaguje na to, co dzieje się w grze.

Nie został zbanowany, ale najprawdopodobniej właśnie taki los by go czekał. Nie wiadomo do końca, ile obserwujących miał na Twitterze, ale Fanpage na Facebooku miał około 173 osób. Niezbyt wiele, dlatego pewnie Buckkerz nie spodziewał się, że ktoś faktycznie zainteresuje się tym tematem.

Nie wiadomo, co będzie dalej i czy w ogóle ta historia będzie miała ciąg dalszy. Transmisje oglądała garstka osób, profile w mediach społecznościowych nie były jeszcze rozwinięte. Raczej wygląda to jak hobby, niżeli faktycznie fulltime streamer.