w

Streamer Twitch podczas IRL przypadkowo uchwycił moment kradzieży w sklepie

Streamy IRL są niesamowicie ryzykowne, jeżeli chodzi o Twitcha. Czasem jednak dzieje się na nich coś zupełnie niespodziewanego.


Praktycznie wszyscy streamerzy, którzy zajmowali się transmitowaniem IRL albo są zbanowani, albo mieli już kilka banów, z których powrócili. To dlatego, że podczas chodzenia po mieście, jeżdżenia samochodem, czy nawet hulajnogą, łatwo jest o jakąś dziwną akcję.

Streamerzy IRL najczęściej dostają bany za pokazanie podczas transmisji osób trzecich, które nie wyrażają zgody, czasem chodzi o lecącą w tle muzykę, a czasem łamanie przepisów. IRL to jednak nie tylko same złe rzeczy.

Moment kradzieży na streamie

Knut, popularny streamer Twitch będąc w sklepie uchwycił moment kradzieży. Jedna z przypadkowych osób schowała sobie jakiś produkt pod kurtką. Czat od razu zareagował, ale streamer finalnie tego nie dostrzegł.

Dopiero później obejrzał shoty i faktycznie, mężczyzna po prostu coś sobie ukradł. Nie miało to dalszych konsekwencji, przynajmniej na ten moment. Klip szybko zyskuje popularność, więc może ktoś się tym zainteresuje. Póki co to jedna z wielu niecodziennych sytuacji, jakie mają miejsce na Twitchu.