w

Streamer Twitch z całych sił starał się nie patrzeć, ale średnio mu to wychodziło

Jeden z popularnych streamerów zorganizował transmisję z basenu, która miała kilka dość specyficznych momentów.


Basenowe streamy są organizowane także przez streamerów, najczęściej po prostu w żartach. W tym przypadku było podobnie, choć nie do końca. Nadal bowiem na streamie występowała kobieta. I to właśnie wokół niej działo się najwięcej.

Klip z sytuacją, w której streamer z całych sił próbował nie zerknąć niemal od razu stał się popularny. W mniej, niż 24 godziny zdobył ponad 115 tysięcy wyświetleń. Co w nim takiego ciekawego?

“Robił, co mógł”

Swego czasu bardzo popularne były transmisje z “eye-trackerem”, streamerzy korzystali z oprogramowania, które pokazywało, gdzie w tym momencie patrzą. Wyzwania polegały na oglądaniu innych streamerek.

Ta sytuacja była czymś podobnym, streamer walczył sam ze sobą, oczywiście część to zapewne gra aktorska pod streama:

Ogólnie z całej tej transmisji jest kilka popularnych klipów, niektóre bardziej zabawne, inne mniej. Streamer w pewnym momencie sam zmieniał strój kąpielowy za określone cele – zupełnie tak, jak klasyczne basenowe streamerki.

Ostatnio tego typu transmisje stały się bardzo ryzykowne, szczególnie te momenty, w których streamerzy oceniają innych pod względem urody – nawet w Polsce posypało się kilka banów za popularne ankiety.