w

Streamerka Twitch dalej obchodzi regulamin kolejnymi „grami” nad basenem

Reklama

Proste, genialne, działa i Twitch nie może nic z tym zrobić. Przynajmniej przy obecnym kształcie regulaminu platformy.


Rozwiązanie to jest niesamowicie przemyślane, proste i działające. Streamerki w teorii po prostu grają sobie w różnego rodzaju gry. A że przy okazji pokazują więcej, niż powinny, to już inna kwestia. W zasadzie Twitch mógłby tutaj znaleźć podstawy do zbanowania, bo w wielu ujęciach nie widać basenu.

Tzn. streamerki grają raz na dworze, raz na basenie. Niby to „impreza basenowa”, ale podczas całego, kilkugodzinnego streama więcej działo się w domu, niż przy basenie. W ogóle 2023 rok, a kwestia ta dalej jest mocno sporna.

Ban czy nie ban

Reklama

To już moderacja musi ocenić, czy takie pozowanie jest przypadkowe. Niby każdy robiłby to samo, w teorii jest w tle basen, ale czy to powinno być na TTV?

Video

Gra w kubki, gra w warcaby na świeżym powietrzu – to wszystko niby jest poprawne, zgodne z zasadami Twitcha, a przy tym cieszy się ogromną oglądalnością. Tutaj kilkanaście tysięcy osób oglądało warcaby.

Video

Ewentualnie kółko i krzyżyk. Też nie ma w tym nic złego. Pytanie, czy ktoś by to oglądał, gdyby to samo streamerki robiły w pełni poubierane?

Video

Platforma w zasadzie nie ma jak zareagować. Nie ma też podstaw, więc tego typu aktywności na pewno będzie przybywać. Szczególnie w okresie letnim.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka