w

Streamerka Twitch ma nietypowy problem z pewną częścią ciała. Tak, dokładnie tą

Na Twitchu niekiedy dzieją się dość dziwne sytuacje. Po niektórych z nich streamerki czy streamerzy muszą usuwać klipy. Dokładnie tak było tym razem.


CodeMiko to streamerka, która bardzo często transmituje ze swoją wirtualną postacią. Jest to chyba najbardziej zaawansowany stream, jeżeli chodzi o technologię, jaka za tym stoi. Zazwyczaj na tych streamach nie dzieje się nic niezwykłego, choć faktycznie niekiedy wzbudza on sporo emocji.

Dlaczego? Twitch nadal nie wie, jak do tego podchodzić. Pojawiają się tam sceny czy stroje, które w teorii nie powinny być dozwolone. Z drugiej strony nadal mówimy tutaj o wirtualnej postaci.

Nietypowy problem na streamie

CodeMiko podczas jednej z ostatnich transmisji miała dość nietypowy problem. Jej postać, a konkretnie jedna z części ciała, nie chciała się słuchać. Coś się zepsuło z fizyką, w efekcie czego wszyscy widzieli coś takiego:

No cóż, oczywiście nie można dostać za to bana, ale wygląda dość zabawnie. Ludzie mogli także zobaczyć, jak wygląda ustawianie tej części ciała i cała fizyka, jaka za tym stoi:

Takich problemów technicznych nie ma nikt oprócz samej CodeMiko. Jedynie ona używa tak zaawansowanej technologii do wyświetlania swojego wirtualnego odpowiednika.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka